Xelia Mendes-Jones

5,3
1 111 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Xelia Mendes-Jones
kkzz23

XDDD

kkzz23

Przybyłom, zobaczyłom, zdobyłom xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Niepolecamfallout

Jak trzeba być spranym, żeby zakłądać profil na portalu filmowym tylko po to, żeby zhejtować jedną osobę ze względu za jej poczucie tożsamości...

Też mnie to rozjebało, i ta nazwa. No widzę taki nick i taki wpis, i widzę bezmózgową amebę kryjącą się za tym profilem

kkzz23

Pudło

Profil został założony by należycie ocenić serię fallout i przy okazji tą panią :)

kkzz23

nie mogłem uwierzyć że w Bractwie Stali, 200lat po naszych czasach jeszcze coś takiego będzie istnieć...

Noigel

A mówili, że III Wojnę Światową przetrwają tylko karaluchy... Inkluzywność najwidoczniej też xd

Deakon_Black

Prawdopodobnie. Juz teraz panosza sie bardziej od karaluchow.

kkzz23

Wszędzie wepchną te idiotyzmy

kkzz23

Taki ból dupy o to że aż trzeba tu wchodzić i o tym robić komentarze?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kkzz23

Poprawka, nie kaleczenie języka a bardziej po prostu mega dziwna i niespotykana forma. Bo skoro mamy słowo powiedziało, to i mamy słowo powiedziałom.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tomashi_2

Dla mnie to też nie jest ok. Ale nagonka na takie osoby nie pomaga a tylko nakręca ich narrację.

Syriinx

Nagonka na tę delikatnie mówiąc chorą ideologię. Aczkolwiek jak się czyta wysrywy od takiej Emmy Corrin (The Crown, Deadpool and Wolverine), że powinna być nagroda oscarowa dla nie binarnych lub inaczej się identyfikujących to się samo ciśnie na klawiaturę. Co to znaczy że sama Emma nie czuje się ani kobietą ani mężczyzną??? Gdy sika to stoi na rękach? Okresu co miesiąc nie ma??? Nastały cyrkowe czasy. Ale to że tacy za takich się uważają to jedno... Najbardziej mnie wpienia że " normalsi" ich bronią i tych co mają inne zdanie na ten temat od homofobów wyzywają. To jest chyba najgorsze w tym wszystkim.

kkzz23

Dobrze zagrał mutanta w fallout

kkzz23

Spałom bo się przepracowołom

Kamecha

W sumie to jak ktoś ma problemy z własną płcią to powinien się przenieść na śląsk. Oni tam gadają więc powinni się tam czuć ok.

kkzz23

Żygłom na takix postaćx.

kriszteblade

Śmiechłom że ty osób się zesrało o to co tam się zadziało. Nawet transi nigdy o sobie nie mówią w ten sposób to jest już czysta abstrakcja i należy to wypalać papierosem a jak ktoś się przysra że tak nie jest no to lakarz za 5 druga czeka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones