Fallout (2024)
Fallout: Sezon 1 Fallout sezon 1, odcinek 1
odcinek Fallout (2024)

Koniec

The End 1h 14m
7,6 1 618
ocen
7,6 10 1 1618
Fallout
powrót do forum s1e1
Niepolecamfallout

Zakładać konto, żeby robić marny review bombing za darmo xD szkoda nawet śliny na takich kmiotów.

Virsitaris

Jednak sporo śliny zużyłoś, a gość ma 100% racji XD

ocenił(a) serial na 8
domzz

BOJKOTUJCIE TAKIE BOTY!

ocenił(a) serial na 8
Virsitaris

BOJKOTUJCIE TAKIE BOTY!

ocenił(a) serial na 8
Niepolecamfallout

BOJKOTUJCIE TAKIE BOTY!

ocenił(a) serial na 9
kubuskamyk

Toś Ty nie wiedzioł? xD.

ocenił(a) serial na 9
kubuskamyk

Zaraz, czy Wy oglądacie to z polskim lektorem, bo coś nie rozumiem ?

ocenił(a) serial na 8
kubuskamyk

Tak z ciekawości pytam: dlaczego aż tak Wam to przeszkadza?

ocenił(a) serial na 6
JKJ_fw

To jest po prostu śmieszne, ale w sposób przez twórców niezamierzony. Niby jest jakaś poważna scenka, poważny dialog i nagle ten śląski ni stąd ni zowąd. To trochę wybija z rytmu oglądania. Serial nie może na tym zyskiwać.

JKJ_fw

Bo to jest nowomowa na siłe

ocenił(a) serial na 10
kubuskamyk

Normalizowanie chorób psychicznych

ocenił(a) serial na 8
safinarek

Zakładając że używanie zaimków niewskazujacących na płeć jest choroba psychiczna. Czy ludzi z chorobami psychicznymi nie wolno pokazywać na ekranie? Naprawdę popróbuje dojść do tego co Wam to przeszkadza, bo serial jest dobry a wy skupiacie się na drugoplanowej postaci, która na ekranie jest kilka minut. 

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 2
JKJ_fw

istny margines ale tak, większość społeczeństwa taka jest xD na pewno xD

ocenił(a) serial na 8
xanone

Ale to nie jest odpowiedz na moje pytanie. Nigdzie nie napisałam ze to większość społeczeństwa. Moje pytanie jest: czy na ekranie nie można pokazywać osób chorych psychicznie? A dwa: co sprawia że dla Was osobiście pokazanie osoby niebinarnej jest bardziej odrzucające niż np mordercow. 

ocenił(a) serial na 10
JKJ_fw

Mord jest przecież postawną normatywną juz od czasów wypraw krzyżowych, nie wspominając całego starego testamentu ;)

JKJ_fw

twoja akceptacja oznacza nie mniej ni więcej tylko tyle że pozytywnie przeszedłeś test na niewolnictwo, pozdro

ocenił(a) serial na 8
hybrid_stigmata

Ja tylko zadaje pytanie, bardzo proste i czekam na logiczne podparte analiza anie emocjami odpowiedzi. Jaki dokładnie macie problem, jaka jest szkodliwość pokazywania chorób psychicznych na ekranie. Twój komentarz jest wszystkim tylko nie logiczną odpowiedzią .

ocenił(a) serial na 8
JKJ_fw

Nielogiczna to jest Twoja pisownia maszynowa bocie. BOJKOTUJCIE TAKIE BOTY!

JKJ_fw

nie mozna? zawsze bylo mozna bo w przeszlosci byly juz wybitne filmy o ludziach uposledzonych/chorych psychicznie i to bez calej propagandowej pompy i regulacyjnej wajchy normalizujacych takie gownotresci w obecnych czasach. tresci calkowicie oderwane od kontekstu i wcisniete na sile do scenariusza aby spelniac wszelkiej masci wymogi i umowy sponsorskie czyli gownotresci.

ocenił(a) serial na 8
ssijto

BOJKOTUJCIE TAKIE BOTY!

ocenił(a) serial na 10
JKJ_fw

Prawicowcy są dziś tak zagubieni, że wolą lewacką cenzurę, xDx

ocenił(a) serial na 8
hud

UWAGA! Debil posługujący się hasłami propagandowymi!

JKJ_fw

bo normalni ludzie zawsze maja opor przed obligatoryjna impregnacja takiej patolemingozy, a tym jest wlasnie normalizacja takich tresci.

ocenił(a) serial na 8
ssijto

BOJKOTUJCIE TAKIE BOTY!

ocenił(a) serial na 7
kubuskamyk

Te beztalencia wsadzają szpony w każdy symbol. Tutaj na razie małymi kroczkami a w takim Tomb raiderze chcą cała grę zmienić. Dziwne że jeszcze nie powstała żadna krypta lgbt. W sumie może była ale się nie rozmnożyli i zdechli.

kubuskamyk

No i powstało nowe słowo :-D ( z języka niebinarnych) "Bałom się". Tylko ze A.I. nawet nie rozpoznaje takiego słowa, ale Amazon widać wie lepiej. Takie czasy co zrobić.

ocenił(a) serial na 7
kubuskamyk

Nie ma co się zrażać xD To tylko mutant.

ocenił(a) serial na 6
kubuskamyk

Czy Soros z kolegami może przestać przez fundacje Batory lądować w te filmy to obrażające nas paskudztwo. Jest on i ona. Nic nie ma pomiędzy prócz psychiatryka. Każdy dobry film musi mieć manipulację podprogową dla młodszych ludzi żeby przyszłość była taka jak oni chcą. U mnie to nie przejdzie i proszę was o komentowanie takich nie fajnych rzeczy żeby oni wiedzieli że takie coś im łatwo nie przejdzie.

baniu25

Dokładnie w punkt z tym Sorosem

kubuskamyk

Gry z serii mega lubię, ale ten serial to takie gówno XD Jak usłyszałem te słynne „Powiedziolom” to musiałem z 3-4 razy cofnąć i jeszcze włączyć napisy, żeby się upewnić. Tragedia odpuszczam to

ocenił(a) serial na 8
kubuskamyk

jo nie chciołom, samo to sobie zrobiłom....

kubuskamyk

Za pierwszym razem myślałem że się przesłyszałem za drugim wyłączyłem i zapomniałem że w ogóle to włączyłem

Konrade_2

Prawacy się zesrali, a wręcz dostali rozwolnienia.

adam24092003

przynajmniej znalazles sobie zajecie. smacznego

ocenił(a) serial na 8
kubuskamyk

Ciężki klimat

kubuskamyk

netflix i prime to juz przesadzają z tym uwielbieniem zdegenerowanych zboków

kubuskamyk

zryło beret

kubuskamyk

O co chodzi, kto tak powiedział? Bo oglądam wersje z angielskimi napisami…

ocenił(a) serial na 8
MayJailer

Nie kto tylko co, a raczej ONO. To jak Ty oglądasz ten serial i nie widzisz pato lgbt? xD

ocenił(a) serial na 10
kubuskamyk

No ok , to powiedziałem to im troszkę nie wyszło ... Trzy razy cofałem , bom nie wiedziałom co powiedzialonm...

ocenił(a) serial na 10
kubuskamyk

Ale jej! Jakby Netfliks robił ten serial to jeszcze do tego byłoby to czarne !

kubuskamyk

Jak jest "powiedziałom" po angielsku, bo nie wyłapałem z wersji oryginalnej? ;-)

ocenił(a) serial na 9
kubuskamyk

Albo rakownia zawitała do serialu, albo mutant, albo ślązak :D

ocenił(a) serial na 1
kubuskamyk

No żenada z tą laska niezła...
Nie dość, że w bractwie typu Marines jest ktoś kto waży 40 kg, to jeszcze ona miała być niby giermkiem Tidusa jako że była lepsza od innych... Zesrałem się.

Do tego lektor wymyśla jakieś nowe słowa...

Czarny giermek jest zdrajcą, zwykłym gangusem bez sumienia i zasad, a reżyser na siłę próbuje mi wcisnąć że on jest niby dobry... No nie jest. Wątek z nim jest okropny. A szkoda, bo potencjał był.

Ghul oraz wykorzystana seksualnie (do poziomu w którym większość lasek popadła by w depresję) laska z krypty spoko.

ocenił(a) serial na 6
fieyangel99

Akurat to jest Falloutowe. W grach musiałeś podjąć decyzję i mogłeś się "nadziać" że oceniłeś kogoś jako tego dobrego, a on się okazywał zły. Albo twoja decyzja przynosiła złe skutki na końcu gry. Właśnie chodziło, żeby wprowadzić zamęt w ocenie tego bohatera. Jeśli chodzi o tego już nie rozumiem kogo :P, to ja byłem przekonany, że to kobieta z krótkimi włosami po prostu i myślałem, że to jakaś literówka w polskim tłumaczeniu, a tu okazuje się, że to jakaś niebinarność itd. Jednak jestem starej daty :P.

kubuskamyk

Nawet nie włączam tej patologii. Każdy film i serial musi być zasrany tymi zboczeńcami. Oni już nawet nie udają, że to zwykła nachalna propaganda.

wojan81

zboczeńcem to twój stary może być co najwyżej

ocenił(a) serial na 9
kubuskamyk

najlepsze, że zablokowali ocenę 1 dla tego czegoś - filmweb podkopuje swoją już dawno utraconą jakość jeszcze bardziej, dobrze, pora na coś mniej woke i alternatywę dla filmwebu. Czas zabrać się do pracy. Filmwebie, podkopuj się dalej!

bebkowsky

Po pierwsze- nie zablokowali, po drugie - sam temu czemuś dałeś ocenę 9 xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones